Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj15
Wczoraj77
Od poniedziałku92
W miesiącu1489
Wszystkie (od 01.03.2009r.)299164

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

Stopy wody dla: Bernarda, Sobiesława, Sabiny
Drukuj

03

Zapraszamy do Norwegii na Wakacje 2018 :)

Według magazynu „National Geographic" region ten ze względu na swe wyjątkowe walory przyrodnicze i krajobrazowe zajął pierwsze miejsce w plebiscycie na najpiękniejszy cel podróży na świecie.

Dzika i nieskażona cywilizacją natura wpisana na listę UNESCO, zapierający dech w piersi krajobraz bieli ośnieżonych szczytów lodowców, zachwycający błękit fiordów kontrastujący z soczystą zielenią górskich hal, widowiskowe wodospady, najsmaczniejsze ryby łowione prosto z pokładu jachtu i bardzooo długi dzień.
To wszystko znajdziemy w krainie wikingów, trolli i łososi.

 

Rejs rozpoczynamy w Bergen nazywanym też Bramą do Fiordów a główną atrakcją rejsu będzie Sognefjord położony na północ od Bergen, najdłuższy fiord Europy, jeden z najdłuższych na Świecie. Wcina się w głąb lądu aż do podnóża majestatycznych gór Jotunheimen i błękitnej pokrywy lodowca Jostedalsbreen, największego lodowca kontynentalnej Europy.


A teraz garść bardziej przyziemnych informacji.
Termin: 7 –19.07.2018
Jacht: s/y Roztocze, jol oceaniczny
Trasa: Bergen – Stavanger

Cena: 2400 zł (zawiera: kojowe, ubezpieczenie jachtu na akwen, pomoce nawigacyjne, paliwo, porty, prowiant; nie zawiera: transportu, indywidualnego ubezpieczenia i wszelkich uciech portowych)
Transport: samolotowy, pomagamy w zakupie biletów lotniczych.
Kaucja: 300 zł/os (zwrotna na zakończenie rejsu, jak nic nie zepsujemy)

Zapisy i informacje:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
kapitan: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 663 933 266
I oficer: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 661 197 163

 

 

bogdanka logotyp rgb