Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj12
Wczoraj77
Od poniedziałku89
W miesiącu1486
Wszystkie (od 01.03.2009r.)299161

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

Drukuj

Współpraca 

Sponsoring

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu i Członków YACHT KLUBU POLSKI LUBLIN  chcielibyśmy gorąco zaprosić Państwa do Współpracy. Proponujemy Państwu możliwość pozytywnego odróżnienia się od konkurencyjnego otoczenia i wzmocnienia siły odbioru Państwa marki poprzez trwałe budowanie więzi ze sportem żeglarskim oraz naszą organizacją.

YACHT KLUB POLSKI LUBLIN wywodzi się z powołanego w Warszawie w 1924 roku YACHT KLUBU POLSKI, którego założycielem i pierwszym komandorem był gen. Mariusz Zaruski.

Yacht Klub Polski Lublin jest jednym z najbardziej znanych klubów na Lubelszczyźnie. Zajmujemy drugie miejsce w rankingu klubów żeglarskich prowadzonym przez Lubelski Okręgowy Związek Żeglarski i od 40stu lat ( rok powstania:  1969) zrzeszamy dużą liczbę wiernych nam klubowiczów.

Na przestrzeni lat naszą misją stało się propagowanie nowego stylu życia poprzez upowszechnianie żeglarstwa i sportów wodnych. Moda na ten rodzaj aktywności ruchowej spotyka się z zainteresowaniem coraz większej liczby zwolenników.

Zarząd i członkowie Klubu to osoby w różnym wieku ściśle związane z żeglarstwem i czynnie uprawiające tą dyscyplinę sportu.

Klub od wielu lat organizuje imprezy żeglarskie w naszym regionie i uczestniczy w wielu imprezach żeglarskich na terenie kraju i poza jego granicami. Co roku szkolimy też nową kadrę młodych żeglarzy.

Jesteśmy przekonani, że decyzja o współpracy z YACHT KLUBEM POLSKI LUBLIN przyniesie Państwu wiele satysfakcji i nowych doświadczeń oraz otworzy nowy rozdział w historii funkcjonowania Państwa Firmy jako PARTNERA YKP LUBLIN.

Z żeglarskim pozdrowieniem!

Komandor i Członkowie YKP LUBLIN

Formy sponsoringu np:

- sponsoring imprez żeglarskich organizowanych przez nasz klub

- koszulki, czapeczki na regaty ( logo YKPL i Wasz nadruk)

- zasponsorowanie kompletu żagli z logiem Waszej firmy, które są bardzo rozpoznawalną wizytówką na  wszystkich wodach, na które wypływamy

Media
 

bogdanka logotyp rgb