Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj12
Wczoraj77
Od poniedziałku89
W miesiącu1486
Wszystkie (od 01.03.2009r.)299161

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

Drukuj Napisz e-mail
Spis treści
Morskie
2014
2013
2012
Rejsy morskie w 2011 roku
Grecja 2010
M.Pólnocne 2010
Chorwacja 2010
Archiwum
Wszystkie strony

Sezon 2016

Zapraszamy młodzież (15-25 lat) i tych bardziej doświadczonych dorosłych, do udziału w bardzo ciekawym rejsie połączonym z The Tall Ships Races.
Termin: 8 - 24 lipca
Trasa:Antewrpia - Lizbona, jest to najdłuższy i niajciekawszy etap tegorocznych regat.

Czeka nas wspaniała przygoda na Atlantyku (i w portach;) w doborowym towarzystwie pięknych żaglowców.

Tall Shipy" to doroczne regaty żaglowców, których organizacją zajmuje się Sail Training International. Ideą zlotu jest „sail training", czyli edukacja i wychowanie młodych ludzi pod żaglami. To dlatego zgodnie z przepisami STI połowę załogi na każdej jednostce musi stanowić młodzież od 15 do 25 roku życia.
Oprócz nagród za zwycięstwo w regatach są także nagrody specjalne dla najbardziej przyjaznych załóg. Nagroda główna, przyznawana przez kapitanów jednostek uczestniczących w regatach, przypada za „tworzenie klimatu międzynarodowej przyjaźni". Nic dziwnego, że taka idea otwiera kolejne miasta na brać żeglarską, a sportowe zmagania, marynarskie gry i zabawy, biesiady w pubach i na ulicach – wciągają także mieszkańców i turystów, którzy specjalnie przyjeżdżają na zloty. To wyjątkowa okazja do poznania tradycji i klimatu życia na dawnych i współcześnie budowanych żaglowcach, które przeżywają swój renesans. „Poczuć wiatr w żaglach" można również śpiewając szanty, słuchając „morskich opowieści", czy oglądając parady żaglowców żegnających gościnne porty.

Cena rejsu 1900 zł + 200 euro. Zawiera wyżywienie, paliwo, opłatę za wpisowe do regat, porty, gaz, pomoce nawigacyjne, ubezpieczenie jachtu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 Sezon 2015

UWAGA - REJS ISLANDIA

1. 08.02 - 22.02 Rejs Malaga-Gibraltar-Maroko-Kanary; Rejs przez Gibralatar to prawdziwagrataka dla każdego żeglarza,, pózniej egzotyczne Maroko i zakończenie rejsu na Kanarach. Po drodze szkolenie, w szczególności na wyższe stopnie żeglarskie (m.in przekraczanie ruty, porty pływowe, naigacja na pływach itp.)

2. 22.02 - 08.03 Rejs Kanary; Na rejsie oprócz wypoczynku,opalania i zwiedzania, zdobywamy także nowe doświadczenia i godziny do wyższych stopni żeglarskich. Każdemu według potrzeb! Podstawy nawigacji, obsługi radia, procedur portowych, i naturalnie prowadzenie morskiej jednostki...

3. 16.07 - 03.08 Rejs Islandia; Zaczynamy w Rejkjaviku kikludniową wycieczką po Islandii, a później przez wyspy Owcze i Sztelandy płyniemy do norweskiego Alesundu. Płyniemy lubelskim jachtem S/Y Roztocze.

 

Zaintereswoanych prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub tel. 663 933 266 , 661 197 1

 

  

bogdanka logotyp rgb