Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj15
Wczoraj77
Od poniedziałku92
W miesiącu1489
Wszystkie (od 01.03.2009r.)299164

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

BIEGNĄCA PO FALACH - RATUJEMY LEGENDĘ Drukuj
Spis treści
BIEGNĄCA PO FALACH - RATUJEMY LEGENDĘ
Historia Biegnącej po falach
Wszystkie strony

"Biegnąca po falach" -  legenda Wielkich Jezior Mazurskich, od 40 lat uosabiająca siłę tradycji żeglarskich w Polsce i piękno tego sportu. Największa jenostka żaglowa pływająca po polskich jeziorach dziś potrzebuje naszego wsparcia.

Ci którzy śledzą bliżej działania YKP LUBLIN wiedzą, że remont już trwa i każdego dnia podejmujemy kolejne aktywności zmierzające do szczęśliwego finału. Potrzebujemy jednak o wiele więcej. Dlatego zwracamy się do Was.

Jak można pomóc ?
Włącz się do akcji i:
1. udostępnij informacje o wydarzeniach realizowanych wokół Biegnącej i o zbiórce - im więcej osób wie, tym większe szanse na zebranie potrzebnej kwoty.
2. przyjdź na koncert i weź udział w konkursie - kup promocyjny gadżet .
3. dorzuć się na zrzutka.pl (www.zrzutka.pl/generalny-remont-biegnącej-po-falach-s7edkb ) - liczy się naprawdę każda złotówka
4. przyjdź i osobiście pomóż w remoncie - nawet gdy nie masz pojęcia co robić, zawsze możesz zrobić kawę, kanapki i posprzątać w hangarze.
5. przyjdź na spotkanie Klubu - omawiamy na nich szczegółowy plan działania - być może będziesz miał jakiś pomysł, który osobom dotychczas zaangażowanym w projekt, nie wpadł do głowy - a ty dzięki swoim doświadczeniom lub możliwościom rozwiążesz go w minutę.
6. weź pod uwagę, że pędzel kosztuje 2-5 zł, puszka farby w zależności do czego ma być wykorzystana 50-160 zł, to wszystko są złotówki.
7. nie musisz wyjąć z kieszeni 100 000 tysięcy złotych, ale może zachęcisz kilka osób aby wpłaciło kilka złotych, pamiętaj, że liczy się każda złotówka !

Biegnąca powstała w czasach kiedy nie było wiele poza fantazją i chęcią do działania. Na przekór czasom i szarej rzeczywistości.
Nie pozwólmy by odeszła w zapomnienie. By ten dowód, że wszystko jest możliwe, stał się dowodem na to, że zaniedbaliśmy to co nam zostawiły wcześniejsze pokolenia. Że pogoń dzisiejszego dnia, wygrywa z pasją i tradycją.

Dla zainteresowanych, na kolejnej stronie Historia Biegnącej po falach :) 

bogdanka logotyp rgb