Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj62
Wczoraj91
Od poniedziałku477
W miesiącu1811
Wszystkie (od 01.03.2009r.)287135

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

The Tall Ships Races 2017 - finał Szczecin !!! Drukuj
piątek, 27 stycznia 2017 17:31
Zapraszamy młodzież (15-25 lat) i tych bardziej doświadczonych dorosłych, do udziału w The Tall Ships Races - regatach żaglowców z finałem w Szczecinie !!!

Bierzemy udział w dwóch wyścigach Kotka - Kłajpeda i w finałowym wyścigu Kłajpeda - Szczecin

Termin: 19.07 - 06.08
Trasa: Tallin - Turku - Kłajpeda - Szczecin,

Czeka nas wspaniała przygoda na Bałtyku (i w portach;) w doborowym towarzystwie pięknych żaglowców.

"Tall Shipy" to doroczne regaty żaglowców, których organizacją zajmuje się Sail Training International. Ideą zlotu jest „sail training", czyli edukacja i wychowanie młodych ludzi pod żaglami. To dlatego zgodnie z przepisami STI połowę załogi na każdej jednostce musi stanowić młodzież od 15 do 25 roku życia.


To wyjątkowa okazja do poznania tradycji i klimatu życia na dawnych i współcześnie budowanych żaglowcach, które przeżywają swój renesans. „Poczuć wiatr w żaglach" można również śpiewając szanty, słuchając „morskich opowieści", czy oglądając parady żaglowców żegnających gościnne porty.

 

Nasz jacht to klimatyczny drewniany jol - Roztocze :)

Jedziemy prawie na 3 tygodnie!!!

Cena rejsu: 1900zł - koja, 300zł-wpisowe do regat,  500 zł(czyli nie całe 120 euro !) - kasa jachtowa a w tym żarcie, paliwo, opłaty portowe, ubezpieczenie jachtu, gaz, pomoce nawigacyjne, tel.satelitarny.

Kaucja za jacht: 300 zł

W cenę nie jest wliczony transport. Do Tallina można dojechać autobusem liniowym, możemy też zorganizować transportu busem :) Powrót ze Szczecina to już prościzna :)

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

bogdanka logotyp rgb