Polish Croatian Czech Danish English French German Norwegian Russian Spanish

Sponsoring

Wizyty na stronie

Dzisiaj70
Wczoraj56
Od poniedziałku70
W miesiącu1145
Wszystkie (od 01.03.2009r.)301236

 

 

KDR zal 3

 

pl logo lmi r biae tlo rgb

Regaty dookoła Wyspy WIGHT Drukuj
Wpisany przez maćka   
poniedziałek, 15 lutego 2016 13:19

YACHT KLUB POLSKI LONDYN zaprasza na Regaty dookoła Wyspy Wight.

W związku z sukcesem zeszłorocznych Regat oraz dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich żeglarzy w UK jak i w innych krajach – ORGANIZUJEMY II REGATY YKP LONDYN DOOKOŁA WYSPY WIGHT!!!
Termin – 8 - 10 kwietnia 2016
Trasa regat - opływamy Wyspę Wight, start i meta na wysokości Cowes, szczegóły zostaną przekazane przez Komitet Regatowy.
Jachty - Benetau 40,7 załoga to 8 - 12 osób wraz ze skiperem.
Zgłoszenia: Jacht zgłasza skiper przesyłając formularz zgłoszenia jachtu, oraz potwierdzenie wniesienia na konto Klubu opłaty po 200GBP za każde miejsce, które chce zarezerwować. Jeżeli nie będzie kompletu załogi (minimum 8 osób) jest możliwość udostępnienia miejsc dla pozostałych chętnych (jako miejsca indywidualne). Miejsca indywidualne na jachtach zgłoszonych przez skiperów będą udostępniane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Potwierdzeniem zgłoszenia indywidualnego jest przesłanie formularza indywidualnego oraz potwierdzenie wpłaty kwoty 200GBP na kotno Klubu z dopiskiem Regaty. Ponadto każda załoga jest zobowiązana wnieść kaucję zwrotną w wysokości 500GBP za jacht.
Po zakończeniu Regat planujemy uroczystość rozdania nagród i wspólną biesiadę w Cowes Yacht Heaven Marina – grill i koncert polskiego zespołu szantowego.

Bliższe informacje oraz formularze zgłoszeniowe do pobrania na naszej stronie: www.ykplondyn.pl

Jest możliwość startu w klasie Open w której może startować każdy na swojej jednostce. W takim przypadku obowiązuje jedynie opłata wpisowa w wysokości 80GBP od osoby.

 

bogdanka logotyp rgb