Wszystkie (od 01.03.2009r.)301234

KDR zal 3

pl logo lmi r biae tlo rgb

KURS NA ŻEGLARZA JACHTOWEGO.

Rozpoczynamy 3 marca o godz.19.00.
Zapisy i info: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 661 197 163

- zajęcia prowadzą praktycy z doświadczeniem i z pasją (większość z wieloletnim
stażem morskim)
- zapewniamy materiały szkoleniowe
- nauka manewrowania na żaglach i na silniku
- elastyczne godziny szkoleń
- konkurencyjne ceny
Kończąc szkolenie będziesz miał solidną, usystematyzowaną wiedzę, podstawowe umiejętności i przekonanie, że możesz brać jacht do samodzielnego pływania.
Nabierzesz wyczucia i precyzji w wykonywaniu poznanych manewrów. Nauczysz się podejmować szybkie i właściwe decyzje, rozpoznawać oznaki nadchodzącej zmiany pogody, oceniać siłę wiatru, wsłuchiwać się w odgłosy takielunku.

Zapisz się na kurs - rozwijanie swoich umiejętności wymaga wysiłku, ale zawsze przynosi efekty.

Zajęcia teoretyczne raz w tygodniu, do końca kwietnia; paraktyka maj - czerwiec. Egzamin w połowie czerwca.

bogdanka logotyp rgb